Ürün Portföyü
Kokulu Seccade
 

 

Sitede Ara
Language
Anket
Hangi Ürünü Beğendiniz?
Kokulu Seccade
Gül Kremi
Kokulu Tesbih
Gül Yağı
Gül Lokumu
Network
Tarih 03/09/2009 09:55 Yazar isparta Hitler 4789
Print Pdf RSS

NETWORK PAZARLAMA(DOĞRUDAN SATIŞ)


             Doğrudan satışın geliştirilmiş bir türüdür. Doğrudan satış bir malın yada hizmetin, tüketicilere yüz yüze bir ilişkiyle ve genelliklede evlerde işyerlerinde ve perakende satış noktası olmayan yerlerde, bir distribütör tarafından tanıtılarak pazarlandığı bir satış sistemidir. Klasik pazarlamalarda ürün 10 TL ye üretiliyorsa tüketiciye ulaşıncaya kadar 100 TL olur. Çünkü o ürün ülke temsilcisi bölge dağıtıcısı; reklâmcı, toptancı, perakendeci ve nihayet tüketiciye ulaşır ve maliyetide katlanarak artar.

 

              Bu sistemde ise bütün bu ara birimler ortadan kaldırılır ve bu ara birimlere giden para danışmanlara dağıtılır.

 

                                               AVANTAJLARI NELERDİR?

             Network pazarlama kişiye kendi bağımsız işini kurma ve geliştirme şansını sunan bir olanaktır. Network sisteminin tüketiciye sunduğu en büyük avantaj dağıtım ve tanıtım harcamalarından yapılan büyük tasarruflar nedeniyle ürünleri çok ekonomik fiyatlara satın alabilmeleridir. Bu tüketicinin elde ettiği 1nci avantajdır.

 

             Tüketicinin 2nci avantajı ise bu yolla satın aldığı ürünler hakkında bilgiye önceden sahip olabilmesidir. Ürünü satmakta olan kişi, tüketicinin belki akrabasıdır belki arkadaşıdır ama büyük bir olasılıkla yakın çevresinden birisidir. Tüketici ürünlerle ilgili her türlü dokümanı kendisinden alabilir; ayrıca Network danışmanlarıda tüketiciye her türlü hususu anlatabilir. Bu özellikle reklâm bomdırmanı altında bunalmış günümüz tüketicisi için çok özel bir hizmettir.

 

              Network pazarlama sisteminin perakende kanalların gelişmediği yörelerde yaşayan tüketicilere sağladığı en büyük avantajlardan biri, onları ürünlere ulaşabilme ve ürünleri satın alabilme olanağına kavuşturmasıdır. Böyle uzak yerlerde yaşayan tüketiciler, maddi olanakları elverse dahi, perakende satış noktalarında ürünleri bulanmadıkları için satın alamazlar. Network pazarlama, tüketiciye bu engeli aştıran bir yöntemdir.

 

              Bu sistemin birçok kazancı vardır, binlerce iş ve ek kazanç olana

ğı sunar yani maddi özgürlük kazanmış olursunuz, sosyal çevreniz genişler, kendi ekibinizi kurarsanız onların satılışından da prim kazanırsınız.

 

              Bu son sözü geçen ekip kurma işini. Suya atılan bir taşın etrafında yayılan haleleri olarak düşünün sizin ekibinizde ki kişilerin kurduğu ekiplerden ve hatta onların kurduğu ekiplerden bile prim alma imkânınız var. Bu imkân bulunduğunuz yerle sınırlı kalmıyor, şöyle düşünün ki sizin kurduğunuz ekiptekilerden şehir dışından olanlar var ve onların kurduğu ekiptekilerden de başka şehirden olanlar var ve sizin haberiniz bile olmadan tüm TÜRKİYE’NİN dört bir yanından yüzlerce kişinin primlerini alabilirsiniz.

 

             Bunun içinse yapılması gereken tek şey çevrenizdeki dinamik ve aktif kişileri ekibinize katmak ve onlarında kendi ekiplerini oluşturmaları için teşvik etmektir. Ekip kurmada temel kavram dinamizmdir, kurduğunuz ekip ne kadar dinamikse yaptığı satışlarda kurduğu ekiplerde aynı heyecanı hissetmek ve hissettirmektir.

 

ROSELİFE DOĞAL&HELAL KOZMETİK ÜRÜNLERİYLE DAHA REFAH VE GÜZEL GÜNLERE BİRLİKTE BERABERCE…

RankRankRankRankRank
Yorum Yok.
 
İzinsiz Kopya Edilemez Tüm Hakkı Saklıdır. Roselife.OrG
Doğal-temizleme-jeli ıspartaya gülün gelişi konkret satışı roselife politikamız doğal krem temizlik gülün özellikleri gül yaprakları roselife şirketi hakiki gül yağı gül kokulu mum gül kokulu sprey gül özlü vazelin güzellik sabunu g?l?n faydalary açık parfüm gül jeli ısparta gül kremi rose oil ısparta gül reçeli çifte kavrulmuş lokum cinya gül özlü sabun gül kokulu tesbih ısparta gül ürünleri satışı üretici şirket g?l bakymy cilt temizleme köpüğü roselife ürünleri aroma terapi şampuanı organik krem gül tesbihi ısparta gülü gul urunleri iletisim gül özlü lokum gül konkreti gül ürünleri üreticileri gül kokulu seccade gül yağı duş jeli gül ağacı tesbihi hediyelik gül ürünleri seti toptan gülyağı gül cilt bakımı roselife telefon network gülsuyu nasıl üretilir rosa damecane dudak kremi kil maskesi fiyat gül vazelini gül yaprağı gül sıvı sabunu gül şerbeti nasıl yapılır gülsuyu içeriği gül reçeli gül şerbeti satış elden satış ısparta gül bahçeleri mum gül mumu gülsuyu yapımı seccade gülcülük gül kokusu gül losyonu gülsuyu tonic gül özlü krem gül şampuanı cilt temizleme gülcülük nasıl başladı gül kremi ısparta gül yağı g?l fayda rose oil turkey parfüm üretimi tonic gülden tesbih gül spreyi basında roselife temizleme seti roselife bayilik gülün tarihi gülden kolonya gül kolonyası doğal kremler lokumlar gülyağı üretimi duş gül gülsuyu gülün geçmişi gözaltı kremi g?l gül ürünleri satış krem çatlak kremi toptan gülsuyu gül özlü kil maskesi
 
MemHT Portal is a free software released under the GNU/GPL License by Miltenovik Manojlo