Ürün Portföyü
Kokulu Seccade
 

 

Sitede Ara
Language
Anket
Hangi Ürünü Beğendiniz?
Kokulu Seccade
Gül Kremi
Kokulu Tesbih
Gül Yağı
Gül Lokumu
Network
Tarih 03/09/2009 09:55 Yazar isparta Hitler 6290
Print Pdf RSS

NETWORK PAZARLAMA(DOĞRUDAN SATIŞ)


             Doğrudan satışın geliştirilmiş bir türüdür. Doğrudan satış bir malın yada hizmetin, tüketicilere yüz yüze bir ilişkiyle ve genelliklede evlerde işyerlerinde ve perakende satış noktası olmayan yerlerde, bir distribütör tarafından tanıtılarak pazarlandığı bir satış sistemidir. Klasik pazarlamalarda ürün 10 TL ye üretiliyorsa tüketiciye ulaşıncaya kadar 100 TL olur. Çünkü o ürün ülke temsilcisi bölge dağıtıcısı; reklâmcı, toptancı, perakendeci ve nihayet tüketiciye ulaşır ve maliyetide katlanarak artar.

 

              Bu sistemde ise bütün bu ara birimler ortadan kaldırılır ve bu ara birimlere giden para danışmanlara dağıtılır.

 

                                               AVANTAJLARI NELERDİR?

             Network pazarlama kişiye kendi bağımsız işini kurma ve geliştirme şansını sunan bir olanaktır. Network sisteminin tüketiciye sunduğu en büyük avantaj dağıtım ve tanıtım harcamalarından yapılan büyük tasarruflar nedeniyle ürünleri çok ekonomik fiyatlara satın alabilmeleridir. Bu tüketicinin elde ettiği 1nci avantajdır.

 

             Tüketicinin 2nci avantajı ise bu yolla satın aldığı ürünler hakkında bilgiye önceden sahip olabilmesidir. Ürünü satmakta olan kişi, tüketicinin belki akrabasıdır belki arkadaşıdır ama büyük bir olasılıkla yakın çevresinden birisidir. Tüketici ürünlerle ilgili her türlü dokümanı kendisinden alabilir; ayrıca Network danışmanlarıda tüketiciye her türlü hususu anlatabilir. Bu özellikle reklâm bomdırmanı altında bunalmış günümüz tüketicisi için çok özel bir hizmettir.

 

              Network pazarlama sisteminin perakende kanalların gelişmediği yörelerde yaşayan tüketicilere sağladığı en büyük avantajlardan biri, onları ürünlere ulaşabilme ve ürünleri satın alabilme olanağına kavuşturmasıdır. Böyle uzak yerlerde yaşayan tüketiciler, maddi olanakları elverse dahi, perakende satış noktalarında ürünleri bulanmadıkları için satın alamazlar. Network pazarlama, tüketiciye bu engeli aştıran bir yöntemdir.

 

              Bu sistemin birçok kazancı vardır, binlerce iş ve ek kazanç olana

ğı sunar yani maddi özgürlük kazanmış olursunuz, sosyal çevreniz genişler, kendi ekibinizi kurarsanız onların satılışından da prim kazanırsınız.

 

              Bu son sözü geçen ekip kurma işini. Suya atılan bir taşın etrafında yayılan haleleri olarak düşünün sizin ekibinizde ki kişilerin kurduğu ekiplerden ve hatta onların kurduğu ekiplerden bile prim alma imkânınız var. Bu imkân bulunduğunuz yerle sınırlı kalmıyor, şöyle düşünün ki sizin kurduğunuz ekiptekilerden şehir dışından olanlar var ve onların kurduğu ekiptekilerden de başka şehirden olanlar var ve sizin haberiniz bile olmadan tüm TÜRKİYE’NİN dört bir yanından yüzlerce kişinin primlerini alabilirsiniz.

 

             Bunun içinse yapılması gereken tek şey çevrenizdeki dinamik ve aktif kişileri ekibinize katmak ve onlarında kendi ekiplerini oluşturmaları için teşvik etmektir. Ekip kurmada temel kavram dinamizmdir, kurduğunuz ekip ne kadar dinamikse yaptığı satışlarda kurduğu ekiplerde aynı heyecanı hissetmek ve hissettirmektir.

 

ROSELİFE DOĞAL&HELAL KOZMETİK ÜRÜNLERİYLE DAHA REFAH VE GÜZEL GÜNLERE BİRLİKTE BERABERCE…

RankRankRankRankRank
Yorum Yok.
 
İzinsiz Kopya Edilemez Tüm Hakkı Saklıdır. Roselife.OrG
gül kokulu seccade gül suyu roselife kozmetik gül ürünleri üreticileri gül jeli gülsuyu fiyatı ısparta gül bahçeleri gülün kökeni gül ağacı tesbihi ıspartaya gülün gelişi gülsuyu içeriği rose otto gül yağı ısparta gül kremi gülsuyu tonic gül özlü kolonya gül şerbeti duş gül mum organik krem güzellik sabunu cinya gülsuyu gül spreyi gülden tesbih gül cilt bakımı gül lokumu gül yağı satışı gül losyonu g?l?n faydalary gülsuyu nasıl üretilir gülden kolonya dudak kremi gül ürünleri satış doğal krem reçel gül parfümü ısparta gül reçeli gözaltı kremi roselife şirketi ısparta gülsuyu gül jel sabun gül kokulu sprey çatlak kremi roselife ürünleri network gül özlü sabun ısparta gül yağı gülsuyunun faydaları nemlendirici gül kokulu mum gülcülük cilt temizleme rose oil çifte kavrulmuş lokum gül kokusu gül yaprakları gülsuyu yapımı gül kokulu tesbih gülün tarihi ısparta lokum krem gül tesbihi gül köpüğü oda spreyi toptan gülsuyu gül sıvı sabunu ısparta gül ürünleri satışı gül özlü reçel gülyağı üretimi satış gül özlü vazelin Doğal-temizleme-jeli elden satış gülden parfüm rosa damecane hediyelik gül ürünleri seti parfüm üretimi gül konkreti tonic lokumlar duş jeli ısparta gülü rose oil turkey roselife politikamız doğal gül kremi kil maskesi fiyat g?l fayda gul urunleri iletisim ısparta gül seti gül özlü şampuan cilt temizleme köpüğü açık parfüm gül seti gül reçeli doğal kremler gül vazelini roselife telefon üretici şirket gül özlü lokum
 
MemHT Portal is a free software released under the GNU/GPL License by Miltenovik Manojlo