Ürün Portföyü
Kokulu Seccade
 

 

Sitede Ara
Language
Anket
Hangi Ürünü Beğendiniz?
Kokulu Seccade
Gül Kremi
Kokulu Tesbih
Gül Yağı
Gül Lokumu
Network
Tarih 03/09/2009 09:55 Yazar isparta Hitler 5114
Print Pdf RSS

NETWORK PAZARLAMA(DOĞRUDAN SATIŞ)


             Doğrudan satışın geliştirilmiş bir türüdür. Doğrudan satış bir malın yada hizmetin, tüketicilere yüz yüze bir ilişkiyle ve genelliklede evlerde işyerlerinde ve perakende satış noktası olmayan yerlerde, bir distribütör tarafından tanıtılarak pazarlandığı bir satış sistemidir. Klasik pazarlamalarda ürün 10 TL ye üretiliyorsa tüketiciye ulaşıncaya kadar 100 TL olur. Çünkü o ürün ülke temsilcisi bölge dağıtıcısı; reklâmcı, toptancı, perakendeci ve nihayet tüketiciye ulaşır ve maliyetide katlanarak artar.

 

              Bu sistemde ise bütün bu ara birimler ortadan kaldırılır ve bu ara birimlere giden para danışmanlara dağıtılır.

 

                                               AVANTAJLARI NELERDİR?

             Network pazarlama kişiye kendi bağımsız işini kurma ve geliştirme şansını sunan bir olanaktır. Network sisteminin tüketiciye sunduğu en büyük avantaj dağıtım ve tanıtım harcamalarından yapılan büyük tasarruflar nedeniyle ürünleri çok ekonomik fiyatlara satın alabilmeleridir. Bu tüketicinin elde ettiği 1nci avantajdır.

 

             Tüketicinin 2nci avantajı ise bu yolla satın aldığı ürünler hakkında bilgiye önceden sahip olabilmesidir. Ürünü satmakta olan kişi, tüketicinin belki akrabasıdır belki arkadaşıdır ama büyük bir olasılıkla yakın çevresinden birisidir. Tüketici ürünlerle ilgili her türlü dokümanı kendisinden alabilir; ayrıca Network danışmanlarıda tüketiciye her türlü hususu anlatabilir. Bu özellikle reklâm bomdırmanı altında bunalmış günümüz tüketicisi için çok özel bir hizmettir.

 

              Network pazarlama sisteminin perakende kanalların gelişmediği yörelerde yaşayan tüketicilere sağladığı en büyük avantajlardan biri, onları ürünlere ulaşabilme ve ürünleri satın alabilme olanağına kavuşturmasıdır. Böyle uzak yerlerde yaşayan tüketiciler, maddi olanakları elverse dahi, perakende satış noktalarında ürünleri bulanmadıkları için satın alamazlar. Network pazarlama, tüketiciye bu engeli aştıran bir yöntemdir.

 

              Bu sistemin birçok kazancı vardır, binlerce iş ve ek kazanç olana

ğı sunar yani maddi özgürlük kazanmış olursunuz, sosyal çevreniz genişler, kendi ekibinizi kurarsanız onların satılışından da prim kazanırsınız.

 

              Bu son sözü geçen ekip kurma işini. Suya atılan bir taşın etrafında yayılan haleleri olarak düşünün sizin ekibinizde ki kişilerin kurduğu ekiplerden ve hatta onların kurduğu ekiplerden bile prim alma imkânınız var. Bu imkân bulunduğunuz yerle sınırlı kalmıyor, şöyle düşünün ki sizin kurduğunuz ekiptekilerden şehir dışından olanlar var ve onların kurduğu ekiptekilerden de başka şehirden olanlar var ve sizin haberiniz bile olmadan tüm TÜRKİYE’NİN dört bir yanından yüzlerce kişinin primlerini alabilirsiniz.

 

             Bunun içinse yapılması gereken tek şey çevrenizdeki dinamik ve aktif kişileri ekibinize katmak ve onlarında kendi ekiplerini oluşturmaları için teşvik etmektir. Ekip kurmada temel kavram dinamizmdir, kurduğunuz ekip ne kadar dinamikse yaptığı satışlarda kurduğu ekiplerde aynı heyecanı hissetmek ve hissettirmektir.

 

ROSELİFE DOĞAL&HELAL KOZMETİK ÜRÜNLERİYLE DAHA REFAH VE GÜZEL GÜNLERE BİRLİKTE BERABERCE…

RankRankRankRankRank
Yorum Yok.
 
İzinsiz Kopya Edilemez Tüm Hakkı Saklıdır. Roselife.OrG
üretici şirket gül sıvı sabunu gülümse kozmetik doğal kremler gül jeli gül özlü reçel gülcülük gül ürünleri satış ısparta gülü gül kolonyası gülsuyu satışı gül konkreti roselife kozmetik nemlendirici çifte kavrulmuş lokum gülsuyu gül vazelini rose oil turkey gül özlü kil maskesi gülsuyu toptancıları gülyağı üretimi hediyelik gül ürünleri seti gülden parfüm duş gül ısparta gül kremi rose water gülsuyu içeriği gülden kolonya cilt temizleme gül özlü sabun mum gözaltı kremi elden satış ısparta gül ürünleri satışı gülcülük nasıl başladı gül losyonu aroma terapi şampuanı hakiki gül yağı basında roselife cinya gül kokusu toptan gülsuyu rose oil gül sabunu açık parfüm g?l bakymy gül özlü lokum ısparta gül reçeli gülün kökeni rosa damecane gül kokulu tesbih gül jel sabun gülsuyu nasıl üretilir gül seti Doğal-temizleme-jeli temizleme seti gülün gelişi gül mumu roselife telefon gül ağacı tesbihi ısparta gül seti gül özlü kolonya organik krem ıspartaya gülün gelişi rose otto gül yaprağı roselife politikamız çatlak kremi toptan gülyağı g?l?n faydalary gül ürünleri üreticileri reçel gülsuyu tonic kokulu seccade gül mamülü şampuan roselife bayilik satış gülsuyu fiyatı lokumlar gül özlü vazelin gül yağı gül tesbihi gül şerbeti gül kokulu sprey ısparta gülsuyu gül cilt bakımı gül toni?i güzellik sabunu g?l fayda ısparta gül bahçeleri gül şampuanı kil maskesi fiyat krem roselife şirketi gülsuyu yapımı ısparta lokum gül suyu network gül kremi gülden kil
 
MemHT Portal is a free software released under the GNU/GPL License by Miltenovik Manojlo