Ürün Portföyü
Kokulu Seccade
 

 

Sitede Ara
Language
Anket
Hangi Ürünü Beğendiniz?
Kokulu Seccade
Gül Kremi
Kokulu Tesbih
Gül Yağı
Gül Lokumu
Network
Tarih 03/09/2009 09:55 Yazar isparta Hitler 6090
Print Pdf RSS

NETWORK PAZARLAMA(DOĞRUDAN SATIŞ)


             Doğrudan satışın geliştirilmiş bir türüdür. Doğrudan satış bir malın yada hizmetin, tüketicilere yüz yüze bir ilişkiyle ve genelliklede evlerde işyerlerinde ve perakende satış noktası olmayan yerlerde, bir distribütör tarafından tanıtılarak pazarlandığı bir satış sistemidir. Klasik pazarlamalarda ürün 10 TL ye üretiliyorsa tüketiciye ulaşıncaya kadar 100 TL olur. Çünkü o ürün ülke temsilcisi bölge dağıtıcısı; reklâmcı, toptancı, perakendeci ve nihayet tüketiciye ulaşır ve maliyetide katlanarak artar.

 

              Bu sistemde ise bütün bu ara birimler ortadan kaldırılır ve bu ara birimlere giden para danışmanlara dağıtılır.

 

                                               AVANTAJLARI NELERDİR?

             Network pazarlama kişiye kendi bağımsız işini kurma ve geliştirme şansını sunan bir olanaktır. Network sisteminin tüketiciye sunduğu en büyük avantaj dağıtım ve tanıtım harcamalarından yapılan büyük tasarruflar nedeniyle ürünleri çok ekonomik fiyatlara satın alabilmeleridir. Bu tüketicinin elde ettiği 1nci avantajdır.

 

             Tüketicinin 2nci avantajı ise bu yolla satın aldığı ürünler hakkında bilgiye önceden sahip olabilmesidir. Ürünü satmakta olan kişi, tüketicinin belki akrabasıdır belki arkadaşıdır ama büyük bir olasılıkla yakın çevresinden birisidir. Tüketici ürünlerle ilgili her türlü dokümanı kendisinden alabilir; ayrıca Network danışmanlarıda tüketiciye her türlü hususu anlatabilir. Bu özellikle reklâm bomdırmanı altında bunalmış günümüz tüketicisi için çok özel bir hizmettir.

 

              Network pazarlama sisteminin perakende kanalların gelişmediği yörelerde yaşayan tüketicilere sağladığı en büyük avantajlardan biri, onları ürünlere ulaşabilme ve ürünleri satın alabilme olanağına kavuşturmasıdır. Böyle uzak yerlerde yaşayan tüketiciler, maddi olanakları elverse dahi, perakende satış noktalarında ürünleri bulanmadıkları için satın alamazlar. Network pazarlama, tüketiciye bu engeli aştıran bir yöntemdir.

 

              Bu sistemin birçok kazancı vardır, binlerce iş ve ek kazanç olana

ğı sunar yani maddi özgürlük kazanmış olursunuz, sosyal çevreniz genişler, kendi ekibinizi kurarsanız onların satılışından da prim kazanırsınız.

 

              Bu son sözü geçen ekip kurma işini. Suya atılan bir taşın etrafında yayılan haleleri olarak düşünün sizin ekibinizde ki kişilerin kurduğu ekiplerden ve hatta onların kurduğu ekiplerden bile prim alma imkânınız var. Bu imkân bulunduğunuz yerle sınırlı kalmıyor, şöyle düşünün ki sizin kurduğunuz ekiptekilerden şehir dışından olanlar var ve onların kurduğu ekiptekilerden de başka şehirden olanlar var ve sizin haberiniz bile olmadan tüm TÜRKİYE’NİN dört bir yanından yüzlerce kişinin primlerini alabilirsiniz.

 

             Bunun içinse yapılması gereken tek şey çevrenizdeki dinamik ve aktif kişileri ekibinize katmak ve onlarında kendi ekiplerini oluşturmaları için teşvik etmektir. Ekip kurmada temel kavram dinamizmdir, kurduğunuz ekip ne kadar dinamikse yaptığı satışlarda kurduğu ekiplerde aynı heyecanı hissetmek ve hissettirmektir.

 

ROSELİFE DOĞAL&HELAL KOZMETİK ÜRÜNLERİYLE DAHA REFAH VE GÜZEL GÜNLERE BİRLİKTE BERABERCE…

RankRankRankRankRank
Yorum Yok.
 
İzinsiz Kopya Edilemez Tüm Hakkı Saklıdır. Roselife.OrG
hakiki gül yağı mum çifte kavrulmuş lokum doğal kremler gül jel sabun gül özlü reçel ısparta gül ürünleri satışı elden satış gülsuyu satışı organik krem jel gül yaprağı gülcülük nasıl başladı gül şampuanı cinya güzellik sabunu gülden kolonya gül yağı gül toni?i üretici şirket gül sabunu seccade gül jeli roselife politikamız konkret satışı ısparta gül seti açık parfüm gül losyonu toptan gül yağı ısparta gül reçeli oda spreyi gül seti Doğal-temizleme-jeli hediyelik gül ürünleri seti ıspartaya gülün gelişi gül özlü sabun gülün geçmişi gül parfümü lokumlar gülsuyu gül konkreti roselife telefon rose water gülün tarihi duş gül roselife ürünleri tonic gül özlü şampuan gülsuyu tonic gül vazelini gül cilt bakımı gülcülük roselife şirketi gül mamülü şampuan gül suyu ısparta gülü gül kolonyası rose oil turkey toptan gülsuyu toptan parfüm ısparta lokum aroma terapi şampuanı gül özlü kil maskesi gülsuyu yapımı gül mumu gül kokulu mum gül tesbihi temizleme seti parfüm üretimi rose oil gülün özellikleri gözaltı kremi basında roselife gülyağı üretimi ysparta g?l? gülsuyu fiyatı gül sıvı sabunu gül şerbeti nasıl yapılır roselife kozmetik gülün kökeni gül kokulu sprey reçel krem ısparta gül kremi satış gül özlü lokum ısparta gül bahçeleri gul urunleri iletisim gülsuyu nasıl üretilir doğal krem g?l dikimi toptan gülyağı gül yaprakları gülün gelişi kil maskesi fiyat gül kokulu tesbih ısparta gül yağı temizlik gülsuyu içeriği
 
MemHT Portal is a free software released under the GNU/GPL License by Miltenovik Manojlo